O klubu | TC Gejzírpark Karlovy Vary

O klubu

V roce 2015 oslavil náš klub 110 let existence v areálu karlovarského Gejzírparku. Svojí polohou patří k nejkrásnějším tenisovým stánkům v České republice. Kromě nádherné přírodní scenérie zde každý návštěvník nalezne dostatečné množství dvorců, klubové zázemí, dobře zařízenou restauraci a ubytování na velmi dobré úrovni přímo v areálu.

kurty v lese

Tenisový areál navštíví každoročně množství domácích i zahraničních hráčů, aby zde změřili své síly s jinými, nebo aby zde strávili příjemné chvíle při rekreačních nebo výukových pobytech.

V našem klubu má dlouholetou tradici závodní tenis a cílevědomá výchova mládeže. Naše družstva všech věkových kategorií startují léta v nejvyšších tenisových soutěžích a hráči našeho klubu dosahují vysokých umístění na krajských i celostátních žebříčcích.

tc gejzírpark nádherné prostředí

Klub je znám pořadatelstvím velkého množství turnajů a soutěží všech úrovní od okresních přeborů žáků až po největší mezinárodní profesionální turnaje. Vedle závodních tenisových soutěží uspořádá klub v průběhu roku množství V.I.P. turnajů, podnikových tenisových soutěží, tréninkových soustředění klubových i výběrových družstev a náborových soutěží všeho druhu.

centrkurt

Vedle těchto aktivit umožňuje svým téměř třem stovkám členů běžné rekreační hraní tenisu. Členové klubu mohou využívat všechny dvorce ke hře po dobu celého dne. V zimním období pak mohou hrát na dvou dvorcích v tenisové hale. Dobu mimo hru pak mohou trávit v příjemné klubové restauraci.

pohled z letadla

Tenisový klub TC Gejzírpark patří bezesporu k velmi hodnotným sportovním i společenským zařízením, které reprezentují na velmi dobré úrovni město Karlovy Vary a svými dlouholetými sportovními úspěchy se řadí k tomu nejlepšímu, co český tenis má.

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneři: